Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Cena

Cena

  • 42,00 zł - 53,00 zł

Antyczne

Aktywne filtry

Farby proszkowe antyczne tworzą przede wszystkim ochronę powierzchni po których są malowane przed czynnikami powodującymi korozję. Ponadto farby te charakteryzują się również ogromną trwałością. Dzięki farbom antycznym będziesz w stanie uzyskać majestatyczny i ciekawy efekt, który z pewnością przykuje nie jedno oko. Kolejną rzeczą, którą musisz wiedzieć o tych produktach jest fakt, że farba proszkowa dwuskładnikowa, po wymalowaniu elementu tworzy na nim dwukolorową powłokę, gdzie bazą jest jeden kolor, a drugi stanowi domieszka pigmentów w formie wysepek czy wykwitów. Przydatne jest również to, że rozróżniamy różne grubości struktur wybierając ten produkt. Dzięki temu będziemy w stanie ukryć niedoskonałości, bądź wady materiału po którym będziemy malować. Zarysowania, ubytki w materiale, nierówne podłoże - farba antyczna z pewnością wszystko przykryje!

Farby antyczne - jak można je zastosować?

Przede wszystkim farby antyczne możesz zastosować zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Świetnie sprawdzą się jako ochrona przed działaniem zjawisk atmosferycznych czy czynników powodujących korozję. Nasze farby są najwyższej jakości w związku z czym chronią materiały, które będą malowane farbami antycznymi, przed szkodliwymi czynnikami promieni UV. Wiesz już, że cechą farb antycznych jest ich nienaganna trwałość - dzięki temu majestatyczny efekt farby antycznej na twoim produkcie będzie utrzymywać się latami, a ty nie będziesz musiał co jakiś czas ponownie go malować. Żadna farba tak wspaniale nie łączy zastosowań dekoracyjnych z ochronnymi, jak farba antyczna. Niemniej jednak, aby trwałość produktu była jeszcze bardziej wydłużona warto dodać jeszcze lakier bezbarwny.

Szerokie zastosowanie farb antycznych

Przykładowe produkty, na których możesz użyć farby antycznej to: skrzynki na listy/pocztowe, ogrodzenia/bramy, krzesła ogrodowe, huśtawki, stoły ogrodowe, oświetlenie, produkty kuchenne, drzwi. Jeżeli marzysz o tym, aby urządzić swój dom w stylu starożytnym postaw na farbę antyczną, za pomocą której będziesz w stanie nadać wielu produktom, czy zakamarkom domu taki wygląd. Nie musisz kupować robionych na zamówienie produktów - wystarczy pomysł, chęci i kupno farby antycznej, która naprawdę potrafi zdziałać cuda. Niemniej jednak farb antycznych można używać nie tylko przy zamyśle dekoracji. Z pewnością żadna inna farba nie da Ci tak majestatycznego i ciekawego wyglądu jak ta.

Zobacz również inne kategorie w naszym sklepie:

zawieszki lakiernicze

Farba proszkowa w spray

Wagner części zamienne

RAL7033

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni