Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 63,00 zł

Qualicoat

Qualicoat

RAL

RAL

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Zastosowanie

Zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Ral 8000-8029

Aktywne filtry

Brązowa farba proszkowa ral z naszej oferty to idealne rozwiązanie do wymalowań zewnętrznych. Dzięki odporności na promienie słonecznie, warstwa nałożonej farby będzie cieszyła oko przez bardzo długi czas.

Brązowa farba proszkowa – mix idealnych odcieni

Kolor brązowy ral występuje w wielu odcieniach, dlatego dobranie odpowiedniego, tak, aby pasował do elementu, nie powinno być tutaj problemem. Paleta dostępnych w naszym sklepie farb jest pełna interesujących barw, które mniej lub bardziej nawiązują do koloru ziemi. W praktyce ral brązowy może być bardziej ciepły lub chłodny, ale dla niezdecydowanych dostępne są również neutralne tony.

Kolor brązowy ral w praktyce: co do niego pasuje?

Farba w kolorze brązowym sprawdzi się między innymi przy malowaniu okuć dachowych, profili stalowych, a także elementów ogrodzeniowych. Oferowany produkt charakteryzuje się wysokim stopniem połysku, a także kryciem na poziomie 70-80 mikronów.

Malowanie proszkowe: w co warto się wyposażyć?

Podczas malowania przydatne mogą być rękawice antystatyczne, które również można dostać w naszym sklepie. Warto również pomyśleć o wygodnych farbach w sprayu. Kolorystyka ich jest również bardzo bogata, dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie – tak samo jak w przypadku palety ral w brązach.

<h3style="text-align: justify;">Proszkowe malowanie: czy warto?

Farby proszkowe w kolorze brązowym to gwarancja mocnego koloru i wyrazistej barwy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby farba miała większą trwałość, koniecznie pomyśl o dodatkowym lakierowaniu – pomalowany element zyska dzięki niemu jeszcze bardziej estetyczny wygląd. Dzięki lakierowaniu kolejne malowanie zostanie też odroczone w czasie. Akcesoria do lakierowania również są dostępne w naszym sklepie, dlatego możesz je kupić razem z wybraną farbą proszkową ral z palety brązowej.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni