Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 31,00 zł - 80,00 zł

Qualicoat

Qualicoat

RAL

RAL

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Zastosowanie

Zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Ral 5000-5026

Aktywne filtry

Barwy z zakresu RAL niebieski 5000-5026 charakteryzują się łagodnym, stonowanym odcieniem. Nie wywołują w odbiorze efektu przesycenia i działają uspokajająco. Co więcej - odcień pokrewny z granatem (którym jest właśnie niebieski RAL) jest niezwykle uniwersalny.

Uniwersalna paleta RAL

Paleta RAL niebieski, bazując na psychologii barw, wywołuje u odbiorcy efekt spokoju, poczucia bezpieczeństwa i stabilności. Odcienie z tego zakresu nadają się więc idealnie do pokrywania samochodów, środków transportu, ogrodzeń czy mebli ogrodowych.

Pamiętaj, że w tej kategorii znajdziesz farby proszkowe sprzedawane na kilogramy. Znajdują one użytek głównie w przemyśle i działalności na dużą skalę. Jeśli potrzebujesz czegoś mniejszego, sprawdź farby w sprayu RAL 5000-5026. Nie narazisz się dzięki temu na niepotrzebne koszty.

Niebieski RAL 5000-5026 - jak wygląda użycie farby?

Kolor niebieski RAL w postaci farby proszkowej, nakłada się w kilku etapach. Najpierw należy przygotować pomieszczenie robocze oraz powierzchnię (oczyścić ją dokładnie). Później przy użyciu specjalnego pistoletu proszek jest nakładany na powierzchnię do malowania. Warstwa musi być ułożona równomiernie, na powierzchni idealnie gładkiej, niczym tafla szkła. Tylko dzięki temu malowanie uzyska trwałość, jakiej od niego oczekujemy.

Po naniesieniu proszku musimy umieścić obiekt w specjalnym piecu, który dzięki zastosowaniu stałego obiegu powietrza stopi drobiny proszku. Te łączą się w jedną taflę, dokładnie zabezpieczając powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi. Taki proces stanowi praktycznie gwarancję trwałości. Właśnie z tego względu malowanie proszkowe jest tak chętnie wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. Przed rozpoczęciem malowania należy pamiętać o założeniu odpowiednich akcesoriów! Maska lakierniczarękawice antystatyczne są tutaj absolutną podstawą.

Niebieska farba proszkowa - gdzie możesz ją wykorzystać?

Jak wspomnieliśmy, niebieska farba proszkowa, jak i inne jej kolory cieszą się popularnością w wielu obszarach. Najczęściej wykorzystuje się ją do malowania mebli. Z racji jednak na wspomniane właściwości zabezpieczające powierzchnię, można się z nią także spotkać w wielu innych miejscach.

Najpopularniejsze przykłady to rowery, samochody, latarnie, płoty czy różnego rodzaju narzędzia i akcesoria, jak grabie czy łopaty do śniegu. Postaw na uniwersalny kolor RAL niebieski i ciesz się estetyką wykonanego malowania!

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni