Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Cena

Cena

  • 180,00 zł - 257,00 zł

Qualicoat

Qualicoat

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Struktura farby

Struktura farby

Anody

Aktywne filtry

Nasza kolekcja farb do anodowania to produkty najwyższej jakości, których użycie gwarantuje jednorodny, metaliczny efekt doskonale naśladujący anodowe odcienie. Farby proszkowe imitujące efekt anodowania występują jedynie w wersji ultra matowej. Produkty anodowane mają zastosowanie np. na budynkach, wieżowcach, by „żywy metal" był widoczny na pierwszym planie. Powłoka stworzona przy pomocy farby anodowej zyskuje wygląd niemal identyczny jak po zastosowaniu procesu anodyzacji chemicznej. Każda farba do anodowania dostępna w naszej ofercie doskonale odzwierciedla naturalną przejrzystość oryginalnej powierzchni.

Farba do anodowania – zalety stosowania

Farby anodowe w naszej ofercie wyróżniają znakomite parametry techniczne, a ich jakość i trwałość jest potwierdzona certyfikatami. Posiadają wysoką odporność na ścieranie, promieniowanie słoneczne oraz uszkodzenia mechaniczne jak zarysowania. Przy zastosowaniu farby do anodowania ryzyko odbarwienia powierzchni jest minimalne, co sprawia, że pomalowana powłoka jest mniej wrażliwa na promienie UV i pęknięcia wynikające z naprężenia materiału. Każda farba do anodowania w naszym sklepie to produkt wyróżniający się bardzo wysoką stabilnością i trwałością koloru. Cechuje je doskonała rozlewność oraz możliwość utwardzania w wysokiej temperaturze. Farba anodowa tworzy wysokiej jakości powłokę, która nie odpryskuje z biegiem czasu, tym samym zachowując swoje właściwości i chroniąc daną powierzchnię przed korozją czy wilgocią. Oferowane w naszym sklepie farby anodowe to produkty nietoksyczne, które są bezpieczne dla środowiska. Dodatkową zaletą ich stosowania jest oszczędność czasu w porównaniu z tradycyjnym procesem anodowania podłoża oraz łatwa aplikacja.

Estetyczne wykończenie powierzchni – farba anodowa

Linia produktów malarskich z efektem anodowania w naszej ofercie jest przeznaczona do różnych typów podłoży z materiałów takich jak stal czy aluminium. Farba anodowa zapewnia nie tylko wyjątkowo gładki wygląd z metalicznym połyskiem, ale także wzorową jednolitość koloru, jednocześnie maskując defekty oryginalnej powierzchni. Nasze farby pozwalają na idealne dopasowanie koloru także w obrębie różnych partii produktu. Przy malowaniu profili farba do anodowania umożliwia skuteczne ukrycie wszelkich śladów obróbki czy formowania, które z czasem mogą pojawić się na powierzchniach wykończonych metodą anodowania. Dodatkowo większa grubość powłok uzyskanych przy użyciu farb proszkowych z efektem anodowania pozwala na obróbkę mechaniczną bez uszkodzenia wymalowanej nawierzchni.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

farba do felg

Szpachle

Haczyki lakiernicze

Kombinezony ochronne

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni