Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 43,00 zł - 239,00 zł

Qualicoat

Qualicoat

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

zastosowanie

zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Specjalne efekty metaliczne

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-18 z 22 pozycji

Aktywne filtry

Malowanie proszkowe metali to delikatny proces obejmujący wiele różnych etapów. Począwszy od przygotowania podłoża do procesu powlekania. Efekt końcowy powłoki, dzięki którym okna, drzwi i inne przedmioty wyglądają lepiej niż w przypadku plastiku lub innych konwencjonalnych powłok. Metaliczne malowanie proszkowe jest szeroko stosowane w wielu branżach, np. lotniczej i wojskowej. Proszki metaliczne to rodzaj mieszanki proszku plus zdrobnień metalicznych. Unikalne farby proszkowe bez klasyfikacji kolorystycznej, które pozwalają uzyskać efekt metaliczny na malowanej powierzchni. Dzieli się je na farby sucho-mieszane oraz bonderyzowane.

Farba proszkowa metaliczna - właściwości

Metaliczna farba proszkowa to rodzaj farby, która łączy w sobie właściwości farby w sprayu i tuszu. Łatwo się aplikuje i nie przyciąga kurzu jak tradycyjne farby. Proszki metaliczne mają wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym. Można je nakładać na powierzchnie metalowe i zmniejszać tarcie, poprawiać skuteczność hamowania itp. Farba metaliczna to bardzo ciekawy i użyteczny produkt. Jest używany na wiele różnych sposobów, zarówno jako powłoka przemysłowa, jak i jako materiał artystyczny. Głównym zastosowaniem, do którego jest używany, jest farba dekoracyjna, ale również świetnie nadaje się jako produkt nawierzchniowy.

Farba proszkowa metaliczna - dlaczego warto ją wybrać?

Metaliczna farba proszkowa to metoda oszczędzająca czas, jeśli chodzi o malowanie pojedynczych kawałków metalu. Jest świetną alternatywą dla drogich emalii, akryli i innych do produkcji powierzchni metalowych. Malowanie proszkowe farbami metalicznymi, nie różni się niczym więcej od standardowego malowania proszkowego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Farba do felg

Czyściwo lakiernicze

Haczyki lakiernicze

Farba do aluminium

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni