Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 179,00 zł

Kolor

Kolor

Qualicoat

Qualicoat

RAL

RAL

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Zastosowanie

Zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Specjalne efekty metaliczne

Aktywne filtry

Kod:9L1200003TB00

Farba proszkowa epoxydowo-poliestrowa, połysk

56,96 zł -6,36 zł 50.60 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 56.96 zł

Dzięki malowaniu proszkowemu możliwe jest uzyskanie specjalnych efektów metalicznych. Jest to delikatny proces obejmujący wiele różnych etapów. Począwszy od przygotowania podłoża do procesu powlekania. Efekt powłoki, za sprawą którego okna, drzwi i inne przedmioty wyglądają lepiej niż w przypadku plastiku lub innych konwencjonalnych powłok. Metaliczne malowanie proszkowe jest szeroko stosowane w wielu branżach, np. lotniczej i wojskowej. Proszki metaliczne to rodzaj mieszanki proszku plus zdrobnień metalicznych. Unikalne farby proszkowe bez klasyfikacji kolorystycznej, które pozwalają uzyskać efekt metaliczny na malowanej powierzchni. Dzieli się je na farby sucho-mieszane oraz bonderyzowane.

Właściwości farby proszkowej metalicznej

Metaliczna farba proszkowa to rodzaj farby, która łączy w sobie właściwości farby w sprayu i tuszu. Łatwo się aplikuje, ponieważ nie przyciąga kurzu jak tradycyjne farby. Proszki metaliczne mają wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym. Można je nakładać na powierzchnie metalowe i zmniejszać tarcie, poprawiać skuteczność hamowania itp. Farba metaliczna to bardzo ciekawy i użyteczny produkt. Jest wykorzystywana na wiele różnych sposobów, zarówno jako powłoka przemysłowa, jak i jako materiał artystyczny. Głównym zastosowaniem, do którego jest używany, jest farba dekoracyjna, ale również świetnie nadaje się jako produkt nawierzchniowy.

Dlaczego warto wybrać farbę proszkową metaliczną?

Metaliczna farba proszkowa to metoda oszczędzająca czas, jeśli chodzi o malowanie pojedynczych kawałków metalu. Jest świetną alternatywą dla drogich emalii, akryli i innych do produkcji powierzchni metalowych. Malowanie proszkowe farbami metalicznymi, nie różni się niczym więcej od standardowego malowania proszkowego pod względem techniki. Jest za to wydajniejsze, szybsze i łatwiejsze.

Stosowanie proszkowej farby metalicznej jest bardzo korzystne. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się używać tego produktu. Wyróżnia się on przede wszystkim świetną odpornością zarówno na korozję, jak i warunki atmosferyczne. Różne czynniki zewnętrzne nie szkodzą tej farbie, dzięki czemu przez długi czas doskonale się ona prezentuje, co ma bardzo duże znaczenie. Właściwości produktu sprawiają, że idealnie przylega on do malowanej powierzchni, co zapewnia niesamowity efekt. Malowanie za pomocą proszkowych farb metalicznych okazuje się skuteczną metodą zabezpieczania materiałów metalowych, ale nie tylko.

Farba do felg

Czyściwo lakiernicze

Haczyki lakiernicze

Farba do aluminium

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni