Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 45,00 zł - 251,00 zł

Qualicoat

Qualicoat

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Zastosowanie

Zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Specjalne efekty metaliczne

Aktywne filtry

Malowanie proszkowe metali to delikatny proces obejmujący wiele różnych etapów. Począwszy od przygotowania podłoża do procesu powlekania. Efekt końcowy powłoki, dzięki którym okna, drzwi i inne przedmioty wyglądają lepiej niż w przypadku plastiku lub innych konwencjonalnych powłok. Metaliczne malowanie proszkowe jest szeroko stosowane w wielu branżach, np. lotniczej i wojskowej. Proszki metaliczne to rodzaj mieszanki proszku plus zdrobnień metalicznych. Unikalne farby proszkowe bez klasyfikacji kolorystycznej, które pozwalają uzyskać efekt metaliczny na malowanej powierzchni. Dzieli się je na farby sucho-mieszane oraz bonderyzowane.

Farba proszkowa metaliczna - właściwości

Metaliczna farba proszkowa to rodzaj farby, która łączy w sobie właściwości farby w sprayu i tuszu. Łatwo się aplikuje i nie przyciąga kurzu jak tradycyjne farby. Proszki metaliczne mają wiele zastosowań w przemyśle motoryzacyjnym. Można je nakładać na powierzchnie metalowe i zmniejszać tarcie, poprawiać skuteczność hamowania itp. Farba metaliczna to bardzo ciekawy i użyteczny produkt. Jest używany na wiele różnych sposobów, zarówno jako powłoka przemysłowa, jak i jako materiał artystyczny. Głównym zastosowaniem, do którego jest używany, jest farba dekoracyjna, ale również świetnie nadaje się jako produkt nawierzchniowy.

Farba proszkowa metaliczna - dlaczego warto ją wybrać?

Metaliczna farba proszkowa to metoda oszczędzająca czas, jeśli chodzi o malowanie pojedynczych kawałków metalu. Jest świetną alternatywą dla drogich emalii, akryli i innych do produkcji powierzchni metalowych. Malowanie proszkowe farbami metalicznymi, nie różni się niczym więcej od standardowego malowania proszkowego.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Farba do felg

Czyściwo lakiernicze

Haczyki lakiernicze

Farba do aluminium

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni