Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 71,00 zł

Kolor

Kolor

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Transparent

Aktywne filtry

Nasze farby transparentne to produkty wysokiej jakości, a ich bogaty wybór pozwoli Ci dobrać produkt odpowiadający Twoim potrzebom i danej stylizacji. Przy ich użyciu możesz stworzyć estetyczną i trwałą powłokę odporną na wilgoć oraz uzyskać powierzchnię łatwą w utrzymaniu w czystości. Transparenty pełnią funkcję zabezpieczającą uprzednio pomalowanej warstwy.

Farby transparentne w ofercie sklepu farby.online – zalety i właściwości

Farby transparentne to produkty ekologiczne, które nie stanowią zagrożenia dla środowiska, pełnia funkcje zabezpieczenia malowanej powierzchnii. Są kompatybilne z innymi producentami i nie wpływają wizualnie na farbę podkładową. Mogą też występować w różnych odcieniach i nadać malowanemu elementowi swój niepowtarzalny efekt kolorystyczny.

Farby transparentne – przeznaczenie

Transparentne farby mogą być użyte również w celu podkreślenia walorów estetycznych danego wnętrza. Są to produkty pełniące funkcję dosycającą kolor danej powierzchni, dzięki czemu mogą uwydatnić kolorystykę malowanego elementu, potęgując efekt dekoracyjny. Farba transparentna może być z powodzeniem użyta na powierzchni pomalowanej przy zastosowaniu farby wewnętrznej . Najczęściej wykorzystywana w branży automotive do malowani felg. Występuje jednak w wielu kolorach, dlatego chętnie klienci widza ją jako efekt końcowy na rowerach lub szkle. Standardowo występuje w wersji o wysokim połysku, ale w naszym sklepie znajdziesz również wersje matowe.

Jak przygotować powierzchnię przed użyciem farby transparentnej?

Farba transparentna jak sama nasza wskazuje najczęściej występuje jako typowy klar pełniąc funkcje zabezpieczenia powierzchni przed nadmiernym zużyciem lub rysami, dlatego w 100 % odzwierciedla uprzednią warstwę proszku. Nie wybacza „błędów lakiernika” stąd ważne, aby warstwa spodnia była nałożona wręcz idealnie. Zaleca się także użycie farby podkładowej i transparentnej tego samego producenta. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, dzięki którym stworzysz harmonijną kompozycję z użyciem farby transparentnej.

Zobacz inne kategorie w naszym sklepie:

Farba do felg

Haczyki lakiernicze

Farba do aluminium

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni