Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Akcesoria lakiernicze

Aktywne filtry

Akcesoria lakiernicze stosowane przy wszelkich pracach blacharsko - lakierniczych są bardzo ważnym elementem. Ich wybór ma bezpośredni wpływ na jakość i czas jaki trzeba poświęcić na wykonanie pracy.

Akcesoria do lakierowania - Farby online

Farby online oferują różne akcesoria lakiernicze, które świetnie sprawdzą się przy wykonywaniu wszelkich prac blacharskich. W tej kategorii produktów znaleźć można wiele przydatnych przedmiotów.

- Czyściwo lakiernicze bawełniane białe - ma ono zdolność dobrego wchłaniania wody, tłuszczy i rozpuszczalników. Świetnie sprawdzi się jako przyrząd do polerowania. Nie posiadają żadnych zanieczyszczeń (guziki, zamki błyskawiczne).

- Czyściwo lakiernicze bawełniane kolorowe - podobnie jak czyściwo białe świetnie wchłania wodę i tłuszcze, również jest pozbawione wszelkich niepotrzebnych elementów (guziki i zamki). Czyściwa takie świetnie sprawdzą się w zakładach optycznych, malarniach, drukarniach. Mogą one więc mieć przeróżne zastosowanie.

- Czyściwo celulozowe WIPER ROLL (czyściwo przemysłowe) - wykonane jest z celulozy, w odróżnieniu od bawełnianych czyściw. Zastosowanie znajdzie zarówno w kuchni w każdym domu, hotelu, warsztacie samochodowym, firmie sprzątającej, biurze czy szkole.

- szpachlówka poliestrowa TermoElast,

- zawieszki lakiernicze ze stali czarnej oczyszczonej o różnych długościach drutu (180 mm, 100 mm, 75 mm, 50 mm, 410 mm, 70 mm, 50 mm, 35 mm, 90 mm, 56 mm, 68 mm).

Akcesoria lakiernicze - co jeszcze może się przydać?

Poza akcesoriami lakierniczymi, warto pomyśleć także o innych produktach. Przygotowany element, lub kilka elementów zwykle wymaga pomalowania. Na stronie farbyonline.eu dostępne są również różnego rodzaju farby, które świetnie się sprawdzą.

Chętnie wybierane i polecane są farby w spray'u, które występują w wielu kolorach i pojemnościach. Można zakupić farby w połysku, półpołysku lub matowe. Ich zaletą jest to że wykonane są z trwałych materiałów, co jest gwarancją świetnego krycia oraz ochrony malowanych elementów przed uszkodzeniami zewnętrznymi.

Dostępne są także farby proszkowe, będące ciekawą alternatywą dla farb w spray'u. Zawierają one termoutwardzalne substancje na bazie polimerów, które pod wpływem ciepła stapiają się, rozlewają, a następnie utwardzają. Ich zaletą jest to, że nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji, np. metali ciężkich. Sprawia to, że są przyjazne dla środowiska. Dodatkowo są wysoko odporne na środki chemiczne oraz na zużycie. Malowanie proszkowe zapewnia idealną gładkość nałożonej farby oraz długotrwałą jej wytrzymałość.

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni