Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 99,00 zł

Odzież bhp

Aktywne filtry

Wykonując pracę w miejscach, gdzie występują zanieczyszczenia warto pomyśleć o bezpieczeństwie pracujących. Odpowiednia ochrona zapewni komfort pracy.

Rodzaje odzieży roboczej

W zależności od potrzeb dostępne są trzy rodzaje kombinezonów ochronnych. W kategorii III pierwszy z nich to kombinezon ochronny Multi Tec a drugi to Protec Comfort. Oba spełniają normę antyelektrostatyczną, posiadają chroniony zamek błyskawiczny. W obu rękawy w mają pętelki do założenia na kciuki. Te ubrania robocze różni gramatura materiału z jakiego są wykonane. Gramatura w stroju Tec wynosi 60g/m2 a w stroju Comfort 65g/m2. Produkt Protec Comfort posiada wyróżniającą się kolorem granatowym tylną część. W tym miejscu zapewniony jest przewiew kombinezonu, który zwiększa komfort w użytkowaniu. Obydwa kombinezony przeznaczone są do użytkowania przy przenoszeniu i usuwaniu materiałów stałych niebezpiecznych, przy pracy z niebezpiecznymi materiałami w pojemnikach i rurach, gdy nie ma ciśnienia. Ponadto wykonywanie wszelkich prac budowlanych, rewizyjnych, kontrolnych, policyjnych dochodzeniowych jak i w górnictwie odkrywkowym oraz rolnictwie.

Odzież BHP do kupienia online

Przy stroju o grubszej gramaturze wyszczególnione zostały dodatkowo takie prace jak: przemysłowe malowanie, przemysł farmaceutyczny, spożywczy, sektor jądrowy, powłoki żywiczne i farby. Kombinezon ochronny Tyvek 500 XPERT kategorii III typ 5,6 jest ostatni z proponowanych jako ubrania robocze. Charakteryzuje się lekkością i odpornością na zniszczenie. Jego Trzyczęściowy kaptur zapewnia komfort w poruszaniu, jednocześnie zapewniają stosowną ochronę. Gumki zamocowane są w pasie oraz w kapturze gwarantują dopasowanie kombinezonu do ciała. Swobodę poruszania daje, wstawiony duży klin w kroku. Ten produkt ma wyszczególnione zastosowanie na przykład w takich dziedzinach jak: konserwacja, lakierowanie, górnictwo, farmacja, prace, gdzie jest styczność z paliwem i gazem i przy przetwórstwie chemicznym.

Doposażenie odzieży BHP

Aby odzież robocza była kompletna, poleca się stosowanie masek i półmasek przeciwpyłowych. Są to produkty jednorazowe. Dokładne dopasowanie ich zapewnia piankowa uszczelka w okolicy nosa. Te elementy zapewnią ochronę górnych dróg oddechowy przed dostaniem się proszku przy stosowaniu np. farb proszkowych, a przy malowaniu farbami w sprayu przed dostaniem się nieprzyjemnego zapachu. Kolejnym elementem jaki, dopełnia kombinezonrękawiczki ochronne. Przy styczności z materiałami żrącymi jest to niezwykle ważne. Poza aspektami zdrowotnymi zapewnią czystość rąk przy wykonywanych pracach.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni