Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Rękawiczki antystatyczne

Aktywne filtry

Podczas pracy z urządzeniami elektrycznymi może dojść do wyładowania elektrostatycznego, czyli nagłego przepływu prądu elektrycznego. Stwarza to duże niebezpieczeństwa dla osób przebywających w pomieszczeniu. Ładunki te mogą na przykład tworzyć się na skutek pocierania rękawicy o chwytaną rzecz lub elementy ubrania. W celu zminimalizowania tego niebezpieczeństwa stosuje się rękawice antystatyczne. Wykonane są one z materiału, który sprawia, że na powierzchni nie gromadzą się ładunki i w sposób kontrolowany są one odprowadzane do podłoża. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór rękawic antystatycznych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej osoby.

Jakie zalety mają nasze rękawice antystatyczne?

Nasze rękawice wyróżniają się doskonałą jakością. Mają wysokie właściwości antystatyczne. Co więcej, są trwałe i odporne na uszkodzenia. Zakończone są też elastycznym mankietem, który skutecznie zapobiega ich zsuwaniu się z dłoni. Dodatkowo umożliwiają one pełną kontrolę wykonywanych ruchów. Świetnie nadają się do pracy z urządzeniami elektrycznymi, elektronicznymi, a także komponentami, które wykazują dużą wrażliwość na ładunki statyczne. Ponadto, można do nich sięgnąć także w miejscach i strefach, które związane są z dużym niebezpieczeństwem wybuchu.

Przydatne w trakcie pracy związanej z montażem i modernizacją części komputerowych. Jednakże przed użyciem warto zasięgnąć opinii inspektora BHP, czy w konkretnym miejscu pracy sprawdzi się ten konkretny model. W przypadku, gdy wybrane rozwiązanie nie odpowiada opracowanym normom, koniecznie trzeba zapytać, jakie rękawice dobrze spełnią swoje zadanie w miejscu pracy. W naszym sklepie mamy wiele modeli. Dlatego z pewnością znajdziesz taki, który będzie odpowiedni dla Ciebie oraz wykonywanych przez Ciebie zadań!

Rękawiczki antystatyczne i nie tylko

Podczas pracy w trudnych warunkach koniecznie trzeba zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego rękawiczki ESD to nie wszystko, aby zapewnić sobie podczas pracy solidną ochronę. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz też inne produkty, które pomogą Ci rozwiązać ten problem. Oferujemy między innymi kombinezony ochronne, które spełniają między innymi normy dotyczące skutecznej ochrony antystatycznej. Są także bardzo wygodne i komfortowe.

Nadają się między innymi do wykorzystania w miejscach narażonych na kontakt z substancjami niebezpiecznymi, a także przy malowaniu przemysłowym, czyszczeniu kanałów zbiornikowych, w przemyśle farmaceutycznym i wielu innych branżach. Mamy też wysokiej jakości certyfikowane maski przeciwpyłowe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni