Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Maski

Aktywne filtry

Ten rodzaj zabezpieczenia ma swoje uzasadnienie. Przede wszystkim, warto zadbać o własne zdrowie, które jest przecież jedną z najważniejszych, ludzkich wartości. Pokrywanie powierzchni farbami, choć z pozoru nie wygląda niebezpiecznie, może przyczynić się do pogorszenia samopoczucia i wywołać wyjątkowo negatywne skutki w różnej postaci. Pyły czy włókna, które uwalniają się w powietrzu, są w stanie trafić do naszego organizmu za pośrednictwem dróg oddechowych. Osadzając się w naszym ciele, są przyczyną wielu chorób i późniejszych schorzeń.

Profesjonalne maski lakiernicze

Warto wspomnieć o tym, że maski do lakierowania chronią nas przed trującymi oparami i toksycznymi, szkodliwymi substancjami. Są one niejednokrotnie powodem wszelkiego rodzaju krótkoterminowych dolegliwości takich jak mdłości, bóle głowy czy wymioty. Dłuższe, ciągłe narażanie się na tego typu zatrucie, skutkuje natomiast problemami z układem nerwowym, wątrobą, nerkami, a nawet rakiem. Właśnie dlatego tak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie podczas nakładania farb. Maski lakiernicze, stworzone dla ochrony człowieka, są bezcennym i nieodłącznym elementem pracy. Wraz z kombinezonami ochronnymi czy rękawicami, czuwają nad zdrowiem każdego lakiernika.

Charakterystyka naszych masek lakierniczych

Oferowane przez nas maski lakiernicze to certyfikowane produkty, stworzone z dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. Maski do lakierowania, które można znaleźć w sklepie internetowym, zabezpieczają nas przed przed pyłami i aerozolami, pozwalając pracownikowi cieszyć się komfortem i poczuciem bezpieczeństwa. Wyposażone w piankową uszczelkę, są nie tylko wygodne i przyjemne w noszeniu, ale i całkowicie przylegają do twarzy, zapewniając najwyższej jakości ochronę. Zastosowanie w środku zaworu oddechowego nie tylko zmniejsza stężenie dwutlenku węgla, ale i ułatwia oddychanie przez skuteczne niwelowanie wilgotności. Dodatkowo, nasze maski lakiernicze, dzięki zaciskowi nosowemu i dwóm taśmom nagłowia z syntetycznej gumy, są komfortowe nawet podczas bardzo długiego noszenia. Natomiast dodatkowa warstwa filtra węglowego skutecznie chroni przed przykrymi zapachami, gazami oraz spalinami organicznymi.

Maski lakiernicze online

Dzięki naszym produktom, w odpowiedni sposób zadbasz o swoje zdrowie i zachowasz wszelkie zasady BHP. Przy zakupie masek do lakierowania, polecamy także zapoznać się z naszymi pozostałymi ofertami.

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni