Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 108,00 zł

Kolor

Kolor

Qualicoat

Qualicoat

RAL

RAL

Żywica

Żywica

Stopień połysku

Stopień połysku

Bonderyzowana

Bonderyzowana

Zastosowanie

Zastosowanie

Struktura farby

Struktura farby

Ral 6000-6038

Aktywne filtry

Dostępne w ofercie farby proszkowe RAL zielone z połyskiem lub wykończeniem matowym, sprawdzą się świetnie w różnego rodzaju powierzchniach zewnętrznych. Farby zielone RAL odporne są na działanie promieni słonecznych UV oraz innych czynników. Kolor farby stanowi jeden z najważniejszych elementów całego projektu, za jego pomocą możemy podkreślić charakterystyczne cechy budynku, uwydatnić jego funkcję czy przeznaczenie. Jeżeli jesteś osobą, która poszukuje oryginalnych rozwiązań kolorystycznych, z pomocą palety RAL zielonej dobierzesz odpowiednie rozwiązania, które spełnią twoje indywidualne oczekiwania.

Farba proszkowa zielona RAL

Proszkowe farby na bazie żywicy poliestrowej, z dodatkiem specjalnych dodatków, sprawią, że przy pomocy farby z łatwością pokryjesz powierzchnie fasadowe. Kolor RAL zielony dobrze sprawdzi się w przypadku bloków czy garaży, elegancko łącząc się zarówno z elementami metalicznymi jak i farbami w kolorze brązowym lub szarym. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, stale staramy się poszerzać nasz asortyment o nowe odcienie, dzięki którym farby proszkowe będą elegancko prezentowały się na każdej przestrzeni. Dostępny na stronie wzornik kolorów pozwoli dobrać upragniony odcień, na którym Państwu zależy. Używając farby zielonej RAL stosuj się do instrukcji zawartych na opakowaniu oraz na karcie charakterystyki konkretnego preparatu.

Pamiętaj, aby nie wdychać oparów z płynu i chronić twarz profesjonalną maseczką w trakcie samego procesu malowania. Aby uniknąć pomyłek związanych z dobraniem niewłaściwego odcienia, najlepiej przetestować farbę za pomocą wymalowania próbnego. Jeżeli zamierzamy użyć farby w pomieszczeniach, muszą one posiadać odpowiednią wentylację.

Kolor zielony RAL, odpowiedni do malowania na zewnątrz

Wśród farb proszkowych kolor zielony cieszy się niesłabnącą popularnością. Używając koloru zielonego RAL możesz pomalować całą powierzchnię lub tylko jej elementy, zostawiając miejsce na pozostałe kolory. Obecnie modne jest malowanie powierzchni w szerokie pasy odpowiadające różnym odcieniom wykorzystywanej farby.

Farba proszkowa zielona jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury. W farbach zastosowano różne wersje utwardzacza, które pozwalają otrzymać różnorodne właściwości i odpowiedni wygląd. W przypadku farb proszkowych RAL zrezygnowaliśmy z utwardzaczy na bazie TGIC. Łącząc matową farbę RAL w wybranym przez ciebie odcieniu z odpowiednią farbą w kolorze antycznej zieleni zyskasz elegancki wygląd budynku w oryginalnym stylu.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni