Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Zawieszki lakiernicze

Aktywne filtry

Zawieszki lakiernicze wykorzystuje się do zawieszania przedmiotów poddawanych lakierowaniu, w celu optymalnego zapełnienia przestrzeni kabiny pieca lakierniczego. Te niewielkie przedmioty wykonane ze stali, charakteryzuje duża różnorodność kształtów i wytrzymałość, dzięki czemu stosowane mogą być przy wieszaniu wielu przedmiotów. Haki lakiernicze zapewniają też dobre połączenie elektryczne, między poszczególnymi elementami, stanowiące podstawę procesu malowania proszkowego. Poza hakami stosowanymi w tej metodzie, w naszej ofercie znajduje się też wiele kolorów farb proszkowych, a także inne akcesoria lakiernicze, takie jak szpachle, czy czyściwa.

Jak dobrać haki do lakierni proszkowej?

Dobierając haki do lakierni proszkowej należy zwrócić uwagę na parametry poszczególnych modeli. Dostępne w ofercie zawieszki lakiernicze idealnie nadadzą się do elementów o najróżniejszej budowie. Za haczyki uniwersalne uznaje się te, których kształt przypomina kanciastą literę C. Świetnie sprawdzą się one przy lakierowaniu przedmiotów o prostej budowie. Wśród haków lakierniczych są też takie, dedykowane konkretnym przedmiotom. Przykładem może być zawieszka lakiernicza ze stali węglowej powlekana miedzią, która głównie wykorzystywana jest przy procesie lakierowania lamp. Jej unikalny kształt powstał z myślą o podtrzymywaniu kloszy lamp, jednak znajduje zastosowanie również podczas lakierowania innych elementów, które są trudne do zawieszenia przez wykorzystanie uniwersalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że haczyki do malowania proszkowego przydadzą Ci się do pracy!

Profesjonalne zawieszki lakiernicze

Dodatkowo wykorzystanie miedzi w zawieszce lakierniczej, jeszcze bardziej wzmacnia je przewodnictwo elektryczne. Innym ciekawym przykładem zawieszek specjalistycznych, są zawieszki przeznaczone felgom. Unikalny kształt zapewnia nie tylko wygodę przenoszenia, ale został zaprojektowany tak, by stykać się z felgą w niewidocznym miejscu, dzięki czemu ślad po zawieszeniu nie pozostanie na widocznej powierzchni. Chcąc wybrać najlepsze haki do danego przedmiotu, warto zapoznać się z różnymi dostępnymi kształtami i sprawdzić ich unikalne cechy, na jakie poza kształtem wpływają też wykorzystane materiały oraz wymiary.

Zalety stosowania haków do lakierni proszkowych

Zawieszki lakiernicze wymyślono w celu poprawy jakości pracy lakierniczych. Spośród zalet ich stosowania, do najważniejszy należą: utrzymywanie elementów lakierowanych podczas malowania proszkowego, ograniczenie obsypywania się proszku lakierniczego podczas transportu do pieca, optymalne wypełnienie komory pieca elementami poddawanymi lakierowaniu, zapewnienie połączenia elektrycznego pomiędzy lakierowanymi elementami.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni