Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 26 445,00 zł

Urządzenia lakiernicze

Aktywne filtry

Kod:2355400

Urządzenie do malowania proszkowego - do poboru z opakowania

26 445,00 zł -6 242,25 zł 20 202.75 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26445.00 zł

Kod:2320488

Klin

13.68 zł brutto

Kod:Sames

Kompletny zestaw do ręcznej aplikacji proszkowej

21 309,75 zł -1 383,75 zł 19 926.00 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 0.00 zł

W tej kategorii w naszym sklepie pragniemy przedstawić szeroki wybór urządzeń lakierniczych wykorzystywanych do lakierowania małych oraz dużych elementów motoryzacyjnych i przemysłowych. Bez nich prawidłowe wykonanie zadania byłoby niemożliwe. Wykonane są one z najtrwalszych oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów, które zapewniają wiele lat żywotności urządzeń. Wszystkie akcesoria pochodzą od sprawdzonych producentów, a ich wykorzystanie pozwala na zachowanie ogromnej precyzji oraz dokładne rozprowadzenie farb w przemyśle oraz motoryzacji.

Urządzenia lakiernicze - nasza oferta

W naszej ofercie urządzeń lakierniczych pragniemy przedstawić wszystkie elementy niezbędne do codziennego lakierowania w motoryzacji i przemyśle. Wśród nich znajdziemy m.in. maszyny lakiernicze w postaci pistoletu do malowania proszkowego - do poboru z opakowania. Urządzenie umożliwia pracę bezpośrednio po wyjęciu z kartonu. Pistolet doskonale sprawdzi się w pracy z małymi partiami i częstymi zmianami farby. W połączeniu z najwyższej jakości farbami proszkowymi dostępnymi w naszym sklepie, uzyskujemy doskonale wymalowane powierzchnie - bez grudek oraz niedoskonałości. To, co wyróżnia pistolet to przede wszystkim lekka i nowoczesna konstrukcja, a także w pełni elektroniczna jednostka sterująca, zapewniająca powtarzalne wyniki. Ważna jest także ukośna pozycja pojemnika na karton z farbą. Jego położenie sprawia, że karton może zostać prawie całkowicie opróżniony.

Urządzenia do lakierowania - co może się przydać?

W tej kategorii znajdziesz także wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowego działania maszyn do lakierowania. Wśród ich dyszę szczelinową oraz dyszę wyłapująca inżektora, które są częściami eksploatacyjnymi urządzenia do malowania proszkowego, grzybki rozpylające o różnej średnicy, przeznaczone do użytku z okrągłym zestawem natryskowym pistoletu czy kliny.

Maszyna do lakierowania - o czym jeszcze musisz pamiętać?

Poza urządzeniami lakierniczymi, warto także pomyśleć o zaopatrzeniu się w inne produkty niezbędne do lakierowania w przemyśle oraz motoryzacji. Wśród nich znajdziemy m.in. odzież BHP dedykowaną do pracy z tego typu urządzeniami. Przed wybraniem odpowiedniej farby należy zaopatrzyć się także we wzorniki dostępne na naszej stronie. Dzięki temu nie kupujesz farby "w ciemno". Zwróćmy uwagę także na potrzebne akcesoria lakiernicze takie jak czyściwa lakiernicze, szpachlówki poliestrowe, czy zawieszki lakiernicze do lamp i felg o różnej średnicy.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni