Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Filtruj według

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 26 445,00 zł

Wagner

Aktywne filtry

Kod:2355400

Urządzenie do malowania proszkowego - do poboru z opakowania

26 445,00 zł -6 242,25 zł 20 202.75 zł brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26445.00 zł

Kod:2320488

Klin

13.68 zł brutto

Nowoczesny pistolet do malowania proszkowego Wagner to ergonomiczne oraz wszechstronne urządzenia, które pomaga w szybkim tempie pokryć farbą dowolną powierzchnię. Tego typu urządzenie gotowe jest do pracy zaraz po wyjęciu z kartonu, a wymienne końcówki w postaci grzybków czy dyszy można odpowiednio dostosować, zarówno do rozległych, jak i małych partii. Pistolet odznaczający się wielofunkcyjnością umożliwia nam gładkie pokrycie wybranych powierzchni, dając nam także możliwość tworzenia unikatowych połączeń kolorystycznych poprzez częstą zmianę farby.

Pistolety do malowania proszkowego i elementy zamienne Wagner

Wielokolorowe farby proszkowe oraz farby w spray znajdują zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłowych, lakierniczych i są wykorzystywane do malowania powierzchni znajdujących się na zewnątrz. Szerokie zastosowanie tego typu produktów oraz ich wyjątkowa odporność na ścieranie się czy działanie różnych czynników atmosferycznych, przekładają się na późniejszy komfort oraz niezawodność użytkowania.

Zalety malowania z wykorzystaniem pistoletu malarskiego

Wygodny i prosty w użytkowaniu pistolet ręczny pozwala równomiernie pokrywać wybrane powierzchnie, dzięki specjalnie regulowanym cyklom przepływu powietrza. Urządzenie działające dzięki stałej ilości sprężonego powietrza, z zamiennymi częściami, pozwala na wykorzystanie rozmaitych technik mających na celu zoptymalizowanie i przyśpieszenie pracy. Niewielka waga nowoczesnego urządzenia współgra z ergonomicznym uchwytem, który można swobodnie zakładać na prawą oraz lewą stronę, dostosowując konstrukcję do własnych potrzeb. Dzięki dostępowi do pięćdziesięciu programów powlekania oraz elektronicznej jednostce sterującej, gwarantującej powtarzalne wyniki możemy wykonywać pracę z przerwami, bez obawy o nierównomierne pokrywanie powierzchni. Niewątpliwą zaletą tego typu sprzętu jest także możliwość szybkiej zmiany koloru, elastyczność oraz utrzymywanie pojemnika z farbą w pozycji poziomej, dzięki czemu pozostaje on niemal całkowicie opróżniony.

Części zamienne Wagner do malowania

Części zamienne Wagner w postaci klinów, końcówek do węża, nakrętek czy O-ring inżektora pozwalają na efektywne zwiększenie komfortu pracy, na którym nam zależy. Płaskie dysze szczelinowe w zestawie z uchwytem elektrody płaskiej zapewniają stałą aplikację farby w przypadku urządzenia Wagner X1. Z kolei grzybek rozpylający o średnicy 18, 24 lub 34 mm, stanowiący eksploatacyjną część urządzenia pozwala na pokrywanie farbą niewielkich przestrzeni. Wypróbuj również pozostałe części Wagner oraz akcesoria lakiernicze zwiększające komfort pracy.

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni