Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Urządzenia do malowania

Aktywne filtry

Kod:2355400

Urządzenie do malowania proszkowego - do poboru z opakowania

Sprawdź aktualne stany magazynowe telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy w zakładce "kontakt"

30 135.00 zł brutto

Malowanie różnego rodzaju tekstur bywa czasochłonne i często wymaga od nas wielu poświęceń. Ręczne malowanie często pozostawia po sobie niedoskonałości, które nie raz rzucają się w oczy, a efekt końcowy pozostawia wiele do życzenia. Więc w tym przypadku osiągniecie wymarzonego sukcesu to nie lada wyzwanie pochłaniające zarówno nasz czas, jak i siły. Nie trzeba marnować wielu godzin czy dni, ani ogromnych pieniędzy, aby osiągnąć coś niesamowitego. Maszyny, farby oraz akcesoria lakiernicze, które oferujemy ułatwiają i usprawniają pracę w wielu aspektach, dając przy tym zdumiewający rezultat. Malowanie nie musi być męczącym wyzwaniem.

Maszyna lakiernicza a malowanie ręczne

Osiągnięcie wymarzonego efektu nie jest takie trudne jak z pozoru może się wydawać. Oszczędzając na farbie niestety możemy zawieść się szybciej niż się wydaje. Przecież nikt nie chce odprysków na metalowej powierzchni już po jednym słonecznym lecie lub mroźnej zimie, a tym bardziej parę dni po wykonaniu. Farby proszkowe charakteryzują się nie tylko świetną trwałością, pozostawiając dużo lepszy efekt wizualny, ale również są one dużo bardziej ekonomiczne, wydajne i bezpieczniejsze zarówno dla ludzi jak i zwierząt, dzięki temu, że nie wydzielają tak wielu oparów.

Przy malowaniu maszyną do lakierowania nie musimy martwić się o wszelkie niedoskonałości. Farba jest równomiernie rozprowadzona, dzięki czemu będzie lata zachwycać nasze oczy, co sprawi, że na długo będziemy mogli zapomnieć o odmalowywaniu.

Możliwości maszyn do lakierowania

Malowanie proszkowe doskonale sprawdza się w przypadku chęci odświeżenia nie tylko dużych metalowych powierzchni takich jak brama wjazdowa czy ogrodzenie, ale także mniejszych rzeczy takich jak kołpaki, listwy czy przeróżne zdobienia.

Darmowa dostawa
kurierem od 1500 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni