Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Czyściwa lakiernicze najwyższej jakości - charakterystyka
Czyściwa lakiernicze to niezastąpione narzędzie każdego profesjonalnego lakiernika. Służą do usuwania brudu, kurzu i innych zanieczyszczeń z powierzchni lakierowanych. Dzięki temu można uzyskać idealnie gładką powierzchnię, która jest gotowa do nałożenia kolejnej warstwy lakieru.
Więcej
Na czym polega malowanie elektrostatyczne i jakie ma zalety?
Malowanie elektrostatyczne zyskuje ostatnio na znaczeniu, szczególnie w branżach, które potrzebują elementów solidnie wykonanych i estetycznie wykończonych. Trwałość powłoki tworzonej przez farby proszkowe sprawia, że wiele osób decyduje się na zamówienie usługi i czerpie z tego szereg zalet. Dowiedz się, na czym polega malowanie elektrostatyczne i co czyni je tak popularnym.
Więcej
Malowanie proszkowe felg samochodowych - dlaczego to się opłaca?
W ostatnich latach malowanie proszkowe zdecydowanie zyskuje na popularności. Możesz się jednak zastanawiać, czy tak duże zainteresowanie procesem nie jest przesadzone? Weźmy na przykład felgi samochodowe, które po pewnym czasie wymagają odświeżenia oraz odnowienia. Co z nimi zrobisz? Okazuje się, że oddanie do lakierni proszkowej ma największy sens. Dowiedz się, dlaczego to się opłaca.
Więcej
Odzież ochronna w niższych cenach! Sprawdź aktualne promocje
Zdajesz sobie sprawę z ryzyka, jakim jest praca w lakierni proszkowej? Na szczęście możesz skutecznie się przed nim ochronić. Wystarczy, że zaopatrzysz się w wysokiej jakości odzież ochronną, która zabezpieczy poszczególne części ciała, w tym stopy, dłonie oraz oczy i drogi oddechowe przed kontaktem ze szkodliwymi substancjami. Zmniejszy też ryzyko porażenia prądem. Zobacz, w co warto zainwestować, szczególnie teraz, gdy w naszym sklepie trwają a
Więcej
Dlaczego malowanie proszkowe to ekologiczne rozwiązanie? Odpowiadamy!
We współczesnym przemyśle priorytetem nie jest już tylko niska cena czy wysoka wydajność, ale coraz częściej także ekologia. Korzystanie z rozwiązań, które są przyjazne dla ludzi i środowiska daje większy komfort i sprawia, że firma jest lepiej postrzegana przez świadomych konsumentów. Z chęci wdrożenia ekologicznego malowania, warto rozważyć technologię proszkową. Zobacz, na czym ona polega i dlaczego jest uznawana za ekologiczną.
Więcej
Jak wygląda malowanie natryskowe metalu? Przewodnik lakierniczy
Malowanie natryskowe metalu polega na pokrywaniu powierzchni cienką warstwą farby w sprayu. Zazwyczaj jest ona aplikowana przy pomocy pistoletu lakierniczego oraz kompresora sprężającego powietrze, co pozwala na szybkie i bardzo precyzyjne pokrycie powierzchni. Odpowiednio przygotowana farba musi mieć właściwe proporcje, a detal, na którym się znajdzie należy starannie oczyścić i odtłuścić. Zobacz najważniejsze etapy malowania proszkowego i zaopa
Więcej
Charakterystyka i zalety pistoletu Sprint Airfluid XE. Sprawdź już teraz!
Każdy, kto szuka profesjonalnego i niezawodnego wyposażenia do swojej lakierni proszkowej zwróci uwagę na pistolet Sprint Airfluid XE. To model wyprodukowany przez Wagner – niemiecką firmę specjalizującą się w zaopatrywaniu zakładów przemysłowych. Ten sprzęt został zaprojektowany z wykorzystaniem nowych technologii i sprosta wszystkim wyzwaniom. Docenisz go za wydajną pracę, intuicyjną obsługę oraz równomierną aplikację wszystkich farb. Zapraszam
Więcej
Produkty Wagner w naszej ofercie. Wszystko, co musisz o nich wiedzieć
Szukasz autoryzowanego sklepu, w którym zamówisz w 100% oryginalne produkty marki Wagner? Świetnie się składa, że trafiłeś do nas, bo mamy bogaty i zróżnicowany asortyment, a w nim akcesoria do malowania proszkowego. Zapraszamy na przegląd dostępnych rozwiązań i zachęcamy, abyś w razie pytań czy wątpliwości od razu się z nami skontaktował. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!
Więcej
Przygotowanie powierzchni jako najważniejszy etap malowania proszkowego
Zanim detal zostanie poddany malowaniu proszkowemu, musi zostać do niego odpowiednio przygotowany. Specjaliści twierdzą, że jest to najważniejszy etap całego procesu. I jest w tym sporo prawdy! Pominięcie czyszczenia czy szlifowania prowadzi do tego, że farba po zaaplikowaniu nie przylega tak dobrze do powierzchni i ma tendencje do szybkiego odpryskiwania. Dowiedz się, jak przebiega malowanie proszkowe w praktyce.
Więcej
Dlaczego malowanie proszkowe to idealny sposób na zabezpieczenie przed korozją?
Prawdopodobnie słyszałeś o wielu sposobach zabezpieczania elementów przed korozją. Jednak w ostatnim czasie na popularności zdecydowanie zyskuje malowanie proszkowe – pokrywanie konstrukcji stalowych farbą i tworzenie na ich powierzchni powłok ochronnych. Ta szczelna ochrona niezwykle skutecznie zapobiega korozji chemicznej, zapewniając detalom trwałość i estetyczny wygląd na dłuższy czas.
Więcej
  • 1
  • 2