Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Farba do szkła

Farba do szkła

Z pomocą farb proszkowych z powodzeniem pomalujesz różnego rodzaju powierzchnie wykonane z metalu, aluminium czy rozmaitych tworzyw sztucznych, zapewniając sobie modny wygląd elewacji oraz przedmiotów znajdujących się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Specjalnie opracowana technologia farb proszkowych sprawdza się również na materiałach wykonanych ze szkła, stanowiących częsty element dekoracji w pomieszczeniach.

Malowanie szkła, odpowiednie preparaty

Malowanie proszkowe zazwyczaj wymaga od nas wykorzystania materiałów elektrycznie przewodzących, pozwalających na zaistnienie kluczowych wiązań, umożliwiających polimerom równomierne rozchodzenie się na powierzchni. Dbając o zaistnienie odpowiednich warunków, możemy wytworzyć ładunki elektryczne także na szklanym materiale, który powszechnie uznaje się za skuteczny izolator. Profesjonalna farba proszkowa do szkła pozwoli na stworzenie oryginalnych kolorów i wzorów, a podczas jej nakładania na szkło należy, w możliwie jak najłatwiejszy sposób, skrócić odległości ładunku do uziemienia. Kolejny etap polegający na utwardzaniu kolorowej powłoki w odpowiedniej temperaturze zagwarantuje nam uzyskanie gładkiej powierzchni, bez ewentualnych zacieków czy zgrubień. Powłoka lakieru chroni naszą powierzchnię przed ścieraniem oraz drobnymi zarysowaniami, jednocześnie zapewniając wysokiej jakości połysk. Dobierz w pełni dopasowane do swoich potrzeb rozwiązania, które pomogą w stworzeniu eleganckich dekoracji i wykończeń.

Niezawodne farby do powierzchni szklanych i nie tylko

Farba do malowania szkła w proszku pokrywa wybrany element w bardzo dokładny sposób, odznaczając się trwałości i odpornością na wszelkiego rodzaju pęknięcia. Efekt wizualny, który otrzymamy, dzięki zastosowaniu tego typu preparatu powinny nas w pełni usatysfakcjonować, prezentując się nienagannie i nie odbiegając jakością od tego, co mają nam do zaproponowania farby rozpuszczalnikowe. Szkło malowane metodą proszkową świetnie nadaje się do późniejszego zadrukowywania, a jeszcze jedną zaletą, jaką cechuje się profesjonalna farba do szkła, jest skuteczna redukcja szkodliwych metali ciężkich przedostających się do naszej atmosfery. Przyjazne środowisku farby w wielu różnych kolorach z łatwością dopasujesz do indywidualnych wymagań, dobierając barwy, na których ci zależy. W tworzeniu unikalnych aranżacji wnętrzarskich z pewnością pomogą także jakościowe farby w sprayu, profesjonalne akcesoria lakiernicze, oraz farby proszkowe w kolorze ral.

Kod:1R3800003TB00

Farba proszkowa metalik, poliestrowa, Qualicoat, drobna struktura, bonderyzowana
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 48,30 zł kg/netto (59,41 zł kg/brutto) 

36.78 zł brutto