Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Farba w spray RAL 5005 połysk
search
  • Farba w spray RAL 5005 połysk
  • Farba w spray RAL 5005 połysk

Farba w spray RAL 5005 połysk

5005sprayp

400 ml, Polifarb

44.77 zł/szt brutto Brutto
36,40 zł netto

10 szt

Interesują Cię większe ilości? Napisz do nas!

Bezpieczny
transport

14 dni
na zwrot towaru

Koszty dostawy

Sposób wysyłki Czas dostawy Koszt

1-2 dni 23,49 zł

Dla zamówień powyżej 1000 zł wysyłka GRATIS!

Farba w spray, połysk 80-85% gloss, nitro spray, 400 ml

 

RAL: 5005

Producent: Polifarb

 

Farba w spray to nieodzowny element wyposażenia każdego profesjonalisty i hobbysty zajmującego się malowaniem powierzchni stalowych. Nasza farba w spray RAL 5005 w wykończeniu połysk oferuje wyjątkowe właściwości, które zapewniają trwały, estetyczny efekt oraz szybki czas schnięcia.

Nitro Spray to jednoskładnikowa emalia przeznaczona do zastosowań przemysłowych, wyprodukowana na bazie żywic nitrocelulozowych modyfikowanych alkidami. Dzięki swojej formule zapewnia doskonałe przyleganie do powierzchni metalowych oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Polifarb-Market Sp. z o.o. to renomowany producent farb i lakierów. Firma specjalizuje się w produkcji farb nitrocelulozowych, emalii oraz innych wyrobów chemicznych przeznaczonych do zastosowań przemysłowych i profesjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz stałemu dążeniu do innowacji, Polifarb-Market zyskał zaufanie klientów na rynku krajowym i międzynarodowym. Firma kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów oraz zgodność z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

 

Charakterystyka produktu

WYGLĄD: aerozol barwy odpowiedniej do kompozycji pigmentów

STOPIEŃ POŁYSKU: połysk, 80-85% gloss

SCHNIĘCIE: 20°C x 5 min (bezpyłowo), 20°C x 10-15 min (dotykowo)

KRYCIE: 30-40 mikronów

APLIKACJA: rozpylenie z odległości 20-25 cm

WYDAJNOŚĆ: 8-15 m² 

Termin ważności produktu to 6 miesięcy od daty zakupu.
Puszkę należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5°C - 25°C. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z kartą charakterystyki oraz kartą techniczną.
Stosować się do zaleceń producenta. Produkt ostatecznie może różnić się od załączonego zdjęcia, zalecane jest wykonanie próby przed właściwym malowaniem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.

 

Zastosowanie 

Farba w spray RAL 5005 jest idealna do malowania maszyn, części metalowych oraz innych powierzchni stalowych, gdzie wymagana jest szybka aplikacja i schnięcie. Nie jest zalecana do użytku w miejscach narażonych na intensywne warunki pogodowe i agresywne środowisko.

Farba w spray do malowania elementów maszyn przemysłowych, farba w spray do malowania narzędzi ogrodowych, farba w spray do odnawiania mebli metalowych, farba w spray do malowania ram rowerowych, farba w spray do malowania dekoracyjnych elementów architektonicznych, farba w spray do malowania części samochodowych, farba w spray do malowania sprzętu sportowego, farba w spray do malowania konstrukcji stalowych, farba w spray do malowania elementów ogrodzeniowych.

 

Właściwości wyrobu

Jedną z najważniejszych cech Nitro Spray jest jego szybki czas schnięcia. W temperaturze 20°C powłoka schnie bezpyłowo w zaledwie 5 minut, dotykowo po 10-15 minutach, a całkowite schnięcie następuje po 30 minutach. Pełne użytkowanie mechaniczne powłoki jest możliwe po 24 godzinach.

Wykończenie farby w spray kolor RAL 5005 w połysku to wybór, który zapewnia wyjątkowy, lśniący efekt na malowanej powierzchni. Dzięki wysokiemu połyskowi, farba ta nadaje powierzchni elegancki, profesjonalny wygląd, podkreślając jej gładkość i jakość wykonania. Powłoka w połysku odbija światło, co sprawia, że powierzchnie wyglądają na świeże i zadbane, dodając im głębi i intensywności koloru.

 

Sposób stosowania

Jak uzyskać najlepsze rezultaty malowania Nitro Spray? Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić, odtłuścić oraz osuszyć powierzchnię przeznaczoną do malowania. Powierzchnie przyległe powinny być zabezpieczone papierem. Przed użyciem, pojemnik z farbą należy energicznie wstrząsać przez około 3 minuty od momentu usłyszenia kulki mieszającej. Podczas aplikacji, pojemnik należy trzymać w odległości 20-25 cm od malowanej powierzchni. Zaleca się nanoszenie kilku cienkich warstw (2-3) dla uzyskania najlepszego efektu. Po zakończeniu malowania, pojemnik należy odwrócić i rozpylać aż do opróżnienia zaworu.

 

Dlaczego warto kupić ten produkt?

Farba w spray RAL 5005 w wykończeniu połysk to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i trwałość powłoki. Dzięki szybkiemu schnięciu i łatwej aplikacji, farba ta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zachęcamy do zakupu i przekonania się o wyjątkowych właściwościach tego produktu!

 

Wskazówki BHP i PPOŻ

Bezpieczeństwo użytkowania Nitro Spray jest niezwykle ważne. Produkt zawiera eter dimetylowy, aceton, octan butylu oraz butan-1-ol, co czyni go skrajnie łatwopalnym aerozolem (H222) oraz pojemnikiem pod ciśnieniem (H229). Działa drażniąco na oczy (H319) i może powodować senność lub zawroty głowy (H336).

Środki ostrożności obejmują m.in. przechowywanie z dala od źródeł ciepła i ognia, unikanie rozpryskiwania nad otwartym płomieniem oraz używanie ochrony oczu, rąk i twarzy podczas aplikacji. Zaleca się stosowanie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

 

Jako FarbyOnline, cieszymy się zaufaniem wielu klientów będąc oficjalnym dystrybutorem wiodących producentów farb proszkowych i urządzeń do malowania proszkowego. Współpraca z liderami pozwala dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, które są gwarancją długotrwałej i bezawaryjnej pracy Państwa urządzeń. Rozumiemy, że nasza rola jako dostawcy jest kluczowa dla sprawności operacyjnej naszych klientów, dlatego każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to nie tylko niezbędny zakup, ale także budowanie trwałej relacji, na której można polegać. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Zobacz pozostałe produkty z kategorii Farby w spray.

 

Wysoka jakość produktów to bezpieczeństwo Twoich projektów

i zadowolenie Twoich klientów.

Dziękujemy, że wybierasz jakość.

 

POLIFARB
5005sprayp
10 Przedmioty

Opis

Stopień połysku
połysk
Kolor
niebieski
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

przyda Ci się...

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni