Infolinia: pon.-pt. w godz. 7:30-15:30

Farba w spray RAL 8024 matowa
search
  • Farba w spray RAL 8024 matowa
  • Farba w spray RAL 8024 matowa

Farba w spray RAL 8024 matowa

8024spraym

400 ml, Polifarb

44.77 zł/szt brutto Brutto
36,40 zł netto

10 szt

Interesują Cię większe ilości? Napisz do nas!

Bezpieczny
transport

14 dni
na zwrot towaru

Koszty dostawy

Sposób wysyłki Czas dostawy Koszt

1-2 dni 23,49 zł

Dla zamówień powyżej 1000 zł wysyłka GRATIS!

Farba w spray, matowa, nitro spray, 400 ml

 

RAL: 8024

Producent: Polifarb

 

Nitro Spray to emalia jednoskładnikowa, która została opracowana na bazie żywic nitrocelulozowych modyfikowanych alkidami. Przeznaczona do zastosowań profesjonalnych oraz przemysłowych, farba ta idealnie nadaje się do malowania maszyn i części metalowych, gdzie wymagana jest szybkość schnięcia. Wariant kolorystyczny RAL 8024 dodaje elegancji i nowoczesnego wyglądu malowanym powierzchniom, a matowe wykończenie zapewnia subtelny, stonowany efekt.

Polifarb-Market Sp. z o.o. to renomowany producent wysokiej jakości farb i lakierów, specjalizujący się w rozwiązaniach dla zastosowań przemysłowych oraz profesjonalnych. Firma działa na rynku od wielu lat, zdobywając zaufanie klientów dzięki innowacyjnym produktom oraz niezawodnej jakości. Polifarb-Market jest znany z dbałości o środowisko, stosując nowoczesne technologie, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości.

 

Charakterystyka produktu

WYGLĄD: aerozol barwy odpowiedniej do kompozycji pigmentów

STOPIEŃ POŁYSKU: matowa

SCHNIĘCIE: 20°C x 5 min (bezpyłowo), 20°C x 10-15 min (dotykowo)

KRYCIE: 30-40 mikronów

APLIKACJA: rozpylenie z odległości 20-25 cm

WYDAJNOŚĆ: 8-15 m² 

Termin ważności produktu to 6 miesięcy od daty zakupu.
Puszkę należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5°C - 25°C. Przed użyciem produktu należy zapoznać się z kartą charakterystyki oraz kartą techniczną.
Stosować się do zaleceń producenta. Produkt ostatecznie może różnić się od załączonego zdjęcia, zalecane jest wykonanie próby przed właściwym malowaniem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt drogą mailową lub telefonicznie.

 

Zastosowanie 

Czy farba w spray jest odpowiednia do każdego rodzaju powierzchni? Nitro Spray RAL 8024 matowy został zaprojektowany z myślą o powierzchniach metalowych, które nie są narażone na ekstremalne warunki pogodowe ani agresywne środowiska. Dzięki swojej unikalnej formule farba ta jest idealna do zaprawek na małych fragmentach powierzchni stalowych oraz do wykończeń dekoracyjnych w środowiskach przemysłowych.

Farba w spray do malowania elementów maszyn przemysłowych, farba w spray do malowania narzędzi ogrodowych, farba w spray do odnawiania mebli metalowych, farba w spray do malowania ram rowerowych, farba w spray do malowania dekoracyjnych elementów architektonicznych, farba w spray do malowania części samochodowych, farba w spray do malowania sprzętu sportowego, farba w spray do malowania konstrukcji stalowych, farba w spray do malowania elementów ogrodzeniowych, farba w spray do malowania sprzętu biurowego.

Właściwości wyrobu

Jedną z najważniejszych cech Nitro Spray jest jego szybki czas schnięcia. W temperaturze 20°C powłoka schnie bezpyłowo w zaledwie 5 minut, dotykowo po 10-15 minutach, a całkowite schnięcie następuje po 30 minutach. Pełne użytkowanie mechaniczne powłoki jest możliwe po 24 godzinach.

Powłoka dostępna jest w różnych wariantach wykończenia, takich jak połysk, półpołysk oraz mat. Zalecana grubość suchej powłoki wynosi 30-40 mikronów. Matowy kolor RAL 8024 charakteryzuje się subtelnym odcieniem, który jest popularny w wielu zastosowaniach przemysłowych i dekoracyjnych, nadając powierzchniom nowoczesny, elegancki wygląd bez odbłysków.

Sposób stosowania

Jak najlepiej używać Nitro Spray, aby uzyskać optymalne rezultaty? Przed aplikacją należy dokładnie oczyścić, odtłuścić i osuszyć miejsce, które ma być lakierowane. Powierzchnie przylegające należy zabezpieczyć papierem. Pojemnik z farbą powinien być wstrząsany przez około 3 minuty od momentu usłyszenia kulki. Podczas malowania zaleca się trzymać pojemnik w odległości 20-25 cm od powierzchni. Najlepsze efekty osiąga się, nakładając kilka cienkich warstw (2-3). Po zakończeniu malowania pojemnik należy odwrócić i rozpylać aż do opróżnienia zaworu.

 

Dlaczego warto kupić ten produkt?

Nitro Spray to wysokiej jakości farba w sprayu przeznaczona do zastosowań profesjonalnych, zapewniająca szybkie schnięcie i doskonałe właściwości kryjące. Idealna do malowania maszyn i części metalowych, jest niezastąpionym produktem w każdym warsztacie przemysłowym. Dzięki swojej formule i dostępności w różnych kolorach, Nitro Spray spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Matowy kolor RAL 8024 zapewnia elegancki, nowoczesny wygląd bez niechcianych odbłysków.

Kupując Nitro Spray, inwestujesz w jakość, trwałość i profesjonalizm. Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się, jak łatwo możesz uzyskać doskonałe rezultaty malowania!

Wskazówki BHP i PPOŻ

Bezpieczeństwo użytkowania Nitro Spray jest priorytetem. Produkt zawiera eter dimetylowy, aceton, octan butylu oraz butan-1-ol, co klasyfikuje go jako skrajnie łatwopalny aerozol (H222) i pojemnik pod ciśnieniem (H229). Produkt działa drażniąco na oczy (H319) i może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy (H336).

Środki ostrożności obejmują między innymi przechowywanie z dala od źródeł ciepła i zapłonu, unikanie rozpryskiwania nad otwartym ogniem oraz stosowanie ochrony oczu, rąk i twarzy podczas aplikacji. Zaleca się także pracę w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

 

Jako FarbyOnline, cieszymy się zaufaniem wielu klientów będąc oficjalnym dystrybutorem wiodących producentów farb proszkowych i urządzeń do malowania proszkowego. Współpraca z liderami pozwala dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, które są gwarancją długotrwałej i bezawaryjnej pracy Państwa urządzeń. Rozumiemy, że nasza rola jako dostawcy jest kluczowa dla sprawności operacyjnej naszych klientów, dlatego każde zamówienie traktujemy priorytetowo. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami to nie tylko niezbędny zakup, ale także budowanie trwałej relacji, na której można polegać. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Zobacz pozostałe produkty z kategorii Farby w spray.

 

Wysoka jakość produktów to bezpieczeństwo Twoich projektów

i zadowolenie Twoich klientów.

Dziękujemy, że wybierasz jakość.

 

POLIFARB
8024spraym
10 Przedmioty

Opis

Stopień połysku
matowa
Kolor
brązowy
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

przyda Ci się...

Darmowa dostawa
kurierem od 1000 ZŁ

Zamów do 12:00
- przesyłkę otrzymasz jutro!

Gwarancja zwrotu
w 14 dni